MMZ1608A252BTA00 TDK
  • Part Number: MMZ1608A252BTA00
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
  • Category: Ferrite Beads and Chips
  • Status:
  • Available: 47,972
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE