VLCF4020T-3R3N1R5 TDK
  • Part Number: VLCF4020T-3R3N1R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.52A 78 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,561
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4020T-3R3N1R5 TDK
    VLCF4020T-3R3N1R5 TDK
    VLCF4020T-3R3N1R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4020T-3R3N1R5 is described as FIXED IND 3.3UH 1.52A 78 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V