VLCF4024T-3R3N1R6-2 TDK
  • Part Number: VLCF4024T-3R3N1R6-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 68 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,251
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4024T-3R3N1R6-2 TDK
    VLCF4024T-3R3N1R6-2 TDK
    VLCF4024T-3R3N1R6-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4024T-3R3N1R6-2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM