VLCF4028T-4R7N1R5-2 TDK
  • Part Number: VLCF4028T-4R7N1R5-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.57A 62 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,291
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF4028T-4R7N1R5-2 TDK
    VLCF4028T-4R7N1R5-2 TDK
    VLCF4028T-4R7N1R5-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF4028T-4R7N1R5-2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.57A 62 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.