VLCF5020T-3R3N2R0-1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-3R3N2R0-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.02A 96 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 48,794
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-3R3N2R0-1 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-1 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-3R3N2R0-1 is described as FIXED IND 3.3UH 2.02A 96 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET