VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-3R3N2R0-3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.02A 65 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-3 TDK
    VLCF5020T-3R3N2R0-3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-3R3N2R0-3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.02A 65 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM