VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
  • Part Number: VLCF5020T-6R8N1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.11A 122 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,416
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R1 TDK
    VLCF5020T-6R8N1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5020T-6R8N1R1 is described as FIXED IND 6.8UH 1.11A 122 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG