VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-2R7N1R5-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 1.53A 31 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,744
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
    VLCF5024T-2R7N1R5-2 TDK
    VLCF5024T-2R7N1R5-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-2R7N1R5-2 is described as FIXED IND 2.7UH 1.53A 31 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK