VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
  • Part Number: VLCF5024T-3R3N1R4-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.46A 37 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,536
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
    VLCF5024T-3R3N1R4-2 TDK
    VLCF5024T-3R3N1R4-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5024T-3R3N1R4-2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.46A 37 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.