VLCF5028T-150MR85-2 TDK
  • Part Number: VLCF5028T-150MR85-2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 850MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,369
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLCF5028T-150MR85-2 TDK
    VLCF5028T-150MR85-2 TDK
    VLCF5028T-150MR85-2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLCF5028T-150MR85-2 is described as FIXED IND 15UH 850MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH