VLF10040T-150M3R1 TDK
  • Part Number: VLF10040T-150M3R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 3.1A 42 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,191
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-150M3R1 TDK
    VLF10040T-150M3R1 TDK
    VLF10040T-150M3R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-150M3R1 is described as FIXED IND 15UH 3.1A 42 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.