VLF10040T-331MR67 TDK
  • Part Number: VLF10040T-331MR67
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 670MA 870 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,751
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-331MR67 TDK
    VLF10040T-331MR67 TDK
    VLF10040T-331MR67 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-331MR67 is described as FIXED IND 330UH 670MA 870 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    FOOT ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 21CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    Vector
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V