VLF10040T-4R7N5R4 TDK
  • Part Number: VLF10040T-4R7N5R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.4A 15.3 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,464
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-4R7N5R4 TDK
    VLF10040T-4R7N5R4 TDK
    VLF10040T-4R7N5R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-4R7N5R4 is described as FIXED IND 4.7UH 5.4A 15.3 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.