VLF10040T-680M1R4 TDK
  • Part Number: VLF10040T-680M1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,423
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10040T-680M1R4 TDK
    VLF10040T-680M1R4 TDK
    VLF10040T-680M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10040T-680M1R4 is described as FIXED IND 68UH 1.4A 178 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM