VLF10045T-101M1R3 TDK
  • Part Number: VLF10045T-101M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,123
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-101M1R3 TDK
    VLF10045T-101M1R3 TDK
    VLF10045T-101M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-101M1R3 is described as FIXED IND 100UH 1.3A 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A