VLF10045T-151M1R1 TDK
  • Part Number: VLF10045T-151M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 1.1A 352 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,081
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-151M1R1 TDK
    VLF10045T-151M1R1 TDK
    VLF10045T-151M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-151M1R1 is described as FIXED IND 150UH 1.1A 352 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM