VLF10045T-4R7N6R1 TDK
  • Part Number: VLF10045T-4R7N6R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.1A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF10045T-4R7N6R1 TDK
    VLF10045T-4R7N6R1 TDK
    VLF10045T-4R7N6R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF10045T-4R7N6R1 is described as FIXED IND 4.7UH 6.1A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE