VLF12060T-100M6R2 TDK
  • Part Number: VLF12060T-100M6R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 6.2A 16 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,176
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-100M6R2 TDK
    VLF12060T-100M6R2 TDK
    VLF12060T-100M6R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-100M6R2 is described as FIXED IND 10UH 6.2A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN