VLF12060T-151M1R6 TDK
  • Part Number: VLF12060T-151M1R6
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 1.6A 215 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,957
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-151M1R6 TDK
    VLF12060T-151M1R6 TDK
    VLF12060T-151M1R6 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-151M1R6 is described as FIXED IND 150UH 1.6A 215 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE