VLF12060T-2R7N100 TDK
  • Part Number: VLF12060T-2R7N100
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,758
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-2R7N100 TDK
    VLF12060T-2R7N100 TDK
    VLF12060T-2R7N100 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-2R7N100 is described as FIXED IND 2.7UH 10A 6.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM