VLF12060T-330M3R4 TDK
  • Part Number: VLF12060T-330M3R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,752
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-330M3R4 TDK
    VLF12060T-330M3R4 TDK
    VLF12060T-330M3R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-330M3R4 is described as FIXED IND 33UH 3.4A 53 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.