VLF12060T-3R9N9R0 TDK
  • Part Number: VLF12060T-3R9N9R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.9UH 9A 8.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-3R9N9R0 TDK
    VLF12060T-3R9N9R0 TDK
    VLF12060T-3R9N9R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-3R9N9R0 is described as FIXED IND 3.9UH 9A 8.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.