VLF252010MT-1R5N TDK
  • Part Number: VLF252010MT-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.83A 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,653
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252010MT-1R5N TDK
    VLF252010MT-1R5N TDK
    VLF252010MT-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.83A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.