VLF252010MT-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLF252010MT-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 830MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252010MT-2R2M-CA TDK
    VLF252010MT-2R2M-CA TDK
    VLF252010MT-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 830MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE