VLF252012MT-100M-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 410MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-100M-CA TDK
    VLF252012MT-100M-CA TDK
    VLF252012MT-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 410MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X