VLF252012MT-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.3A 52 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-1R0N-CA TDK
    VLF252012MT-1R0N-CA TDK
    VLF252012MT-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 1.3A 52 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP