VLF252012MT-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-3R3M-CA TDK
    VLF252012MT-3R3M-CA TDK
    VLF252012MT-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 700MA 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V