VLF252012MT-4R7M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-4R7M TDK
    VLF252012MT-4R7M TDK
    VLF252012MT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.09A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.