VLF252015MT-100M TDK
  • Part Number: VLF252015MT-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 940MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,237
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252015MT-100M TDK
    VLF252015MT-100M TDK
    VLF252015MT-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-100M is described as FIXED IND 10UH 940MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE