VLF252015MT-150M TDK
  • Part Number: VLF252015MT-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 770MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,377
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252015MT-150M TDK
    VLF252015MT-150M TDK
    VLF252015MT-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-150M is described as FIXED IND 15UH 770MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"