VLF252015MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF252015MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 520MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252015MT-6R8M-CA TDK
    VLF252015MT-6R8M-CA TDK
    VLF252015MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 520MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM