VLF3010AT-3R3MR87 TDK
  • Part Number: VLF3010AT-3R3MR87
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 870MA 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010AT-3R3MR87 TDK
    VLF3010AT-3R3MR87 TDK
    VLF3010AT-3R3MR87 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010AT-3R3MR87 is described as FIXED IND 3.3UH 870MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.