VLF3010ST-100MR53 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-100MR53
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 530MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-100MR53 TDK
    VLF3010ST-100MR53 TDK
    VLF3010ST-100MR53 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-100MR53 is described as FIXED IND 10UH 530MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH