VLF3010ST-150MR38 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-150MR38
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 380MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-150MR38 TDK
    VLF3010ST-150MR38 TDK
    VLF3010ST-150MR38 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-150MR38 is described as FIXED IND 15UH 380MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM