VLF3010ST-4R7MR75 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-4R7MR75
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 750MA 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,633
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-4R7MR75 TDK
    VLF3010ST-4R7MR75 TDK
    VLF3010ST-4R7MR75 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-4R7MR75 is described as FIXED IND 4.7UH 750MA 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.