VLF3012AT-100MR49 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-100MR49
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 490MA 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 33,565
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-100MR49 TDK
    VLF3012AT-100MR49 TDK
    VLF3012AT-100MR49 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-100MR49 is described as FIXED IND 10UH 490MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.