VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-1R5N1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 68 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
    VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
    VLF3012AT-1R5N1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-1R5N1R2 is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB