VLF3014AT-220MR37 TDK
  • Part Number: VLF3014AT-220MR37
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3014AT-220MR37 TDK
    VLF3014AT-220MR37 TDK
    VLF3014AT-220MR37 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3014AT-220MR37 is described as FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP