VLF3014AT-4R7MR90 TDK
  • Part Number: VLF3014AT-4R7MR90
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,767
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3014AT-4R7MR90 TDK
    VLF3014AT-4R7MR90 TDK
    VLF3014AT-4R7MR90 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3014AT-4R7MR90 is described as FIXED IND 4.7UH 900MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL