VLF3014AT-6R8MR72 TDK
  • Part Number: VLF3014AT-6R8MR72
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 720MA 310 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,860
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3014AT-6R8MR72 TDK
    VLF3014AT-6R8MR72 TDK
    VLF3014AT-6R8MR72 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3014AT-6R8MR72 is described as FIXED IND 6.8UH 720MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE