VLF302510MT-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLF302510MT-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-2R2M-CA TDK
    VLF302510MT-2R2M-CA TDK
    VLF302510MT-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB