VLF302512MT-100M-CA TDK
  • Part Number: VLF302512MT-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 950MA 299 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-100M-CA TDK
    VLF302512MT-100M-CA TDK
    VLF302512MT-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 950MA 299 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE