VLF302512MT-6R8M TDK
  • Part Number: VLF302512MT-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.21A 194 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31,545
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-6R8M TDK
    VLF302512MT-6R8M TDK
    VLF302512MT-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 1.21A 194 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.