VLF302515MT-220M TDK
  • Part Number: VLF302515MT-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 750MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,867
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302515MT-220M TDK
    VLF302515MT-220M TDK
    VLF302515MT-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-220M is described as FIXED IND 22UH 750MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2