VLF302515MT-3R3M TDK
  • Part Number: VLF302515MT-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.25A 72 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,726
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302515MT-3R3M TDK
    VLF302515MT-3R3M TDK
    VLF302515MT-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302515MT-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2.25A 72 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP