VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-1R0N1R9
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.9A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4010ST-1R0N1R9 TDK
    VLF4010ST-1R0N1R9 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-1R0N1R9 is described as FIXED IND 1UH 1.9A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB