VLF4010ST-2R2M1R4 TDK
  • Part Number: VLF4010ST-2R2M1R4
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 81 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4010ST-2R2M1R4 TDK
    VLF4010ST-2R2M1R4 TDK
    VLF4010ST-2R2M1R4 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4010ST-2R2M1R4 is described as FIXED IND 2.2UH 1.4A 81 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.