VLF4012AT-100MR79 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-100MR79
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 790MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 170,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-100MR79 TDK
    VLF4012AT-100MR79 TDK
    VLF4012AT-100MR79 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-100MR79 is described as FIXED IND 10UH 790MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM