VLF4012AT-150MR63 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-150MR63
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 630MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,641
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-150MR63 TDK
    VLF4012AT-150MR63 TDK
    VLF4012AT-150MR63 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-150MR63 is described as FIXED IND 15UH 630MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE