VLF4012AT-2R2M1R5 TDK
  • Part Number: VLF4012AT-2R2M1R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 87 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 168,305
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF4012AT-2R2M1R5 TDK
    VLF4012AT-2R2M1R5 TDK
    VLF4012AT-2R2M1R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF4012AT-2R2M1R5 is described as FIXED IND 2.2UH 1.5A 87 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN